Gazeteci Alparslan Ermiş Dünya Evine Girdi

0
198

İstanbul 3.Bölge’nin tanınmış gazetecilerinden merhum İrfan Ermiş’in oğlu Yörünge Haber İmtiyaz Sahibi Alparslan Ermiş, hafta sonu düzenlenen düğün ile dünya evine girdi. Gizem Bayram ile hayatlarını birleştiren Ermiş’in düğününe çok sayıda davetli katıldı.

Silivri medya mensuplarından CCN Medya Sahibi Alparslan Ermiş, Gizem Bayram ile hayatını birleştirdi. Geçtiğimiz aylarda Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tarafından nikahları kıyılan çiftin düğün merasimi 6 Ağustos 2022 tarihinde Doğa Gril’de yapıldı.
İstanbul 3.Bölge’de uzun yıllar gazetecilik yapan merhum İrfan Ermiş’in oğlu, Silivri Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Eren Ermiş ve gazeteci Ahmet Ermiş’in kardeşi olan Alparslan Ermiş’in düğünü siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi.

Bayram ve Ermiş ailelerinin mutlu günlerinde dostları ve aileleri yalnız bırakmazken, çiftin mutluluğu dikkatlerden kaçmadı.

Alparslan Ermiş, düğün sonrası katılan herkese teşekkür ederek “İyi ki sizler gibi dostlarım büyüklerim var. Allah hepinizden razı olsun. Gelen de gelemeyen de herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.