Can Bonomo ve Demet Evgar’dan Düet: Rüyamda Buluttum

0
312

Can Bonomo ve Demet Evgar, “Rüyamda Buluttum” şarkısı için bir araya geldi. Şarkı, bugün tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluştu.

Şarkıcı ve şarkı yazarı Can Bonomo ve oyuncu Demet Evgar, Bonomo’nun “Rüyamda Buluttum” adlı yeni şarkısı için bir araya geldi. İkili, bugün Avrupa Müzik etiketi ile dinleyicilerle buluşan düetin klibinde de birlikte yer aldı. 

Can Bonomo sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Evgar ile düeti hakkında, “Birkaç ay önce Can Saban’la yazıhanede boş boş duvarlara bakarken şeytan dürttü, Instagram’da canlı yayın açmaya karar verdik. Bazılarınız izlemişsinizdir. Yıllardır kenarda öylece duran bir şarkım vardı: ‘Rüyamda Buluttum’. Bu şarkıyı kaydetmeye niyetimiz olsaydı zaten çoktan kaydetmiştik, bari burada bu samimi ve küçük haliyle dursun diye düşünerek yayında çaldık. O günden itibaren ‘kaydetmezseniz küseceğiz’ minvalinde tehditler bitmeyince şarkıyı stüdyoda kaydetmeye karar verdik. Ne mutlu bize ki yıllar önce kaydetmemişiz. Öyle olsaydı belki benim canım, eski dostum Demet Evgar bize eşlik etmeyecekti. Demet, sen harika bir insansın! Bu şahane hatıra artık hepimizin. Güle güle dinleyin dostlar” dedi.

KAPAĞI CAN BONOMO TASARLADI

“Rüyamda Buluttum” ile aynı anda yayınlanan “Acı Kiraz” şarkısının da söz ve bestesi Can Bonomo’ya ait. Şarkıların düzenlemeleri Can Saban imzası taşırken, şarkıların kayıt, mix ve mastering işlemleri Ali Rıza Şahenk tarafından The Fatlab’de yapıldı. Kapak görseli Can Bonomo tarafından tasarlandı.

Kaynak: Can Bonomo ve Demet Evgar’dan düet: Rüyamda Buluttum (gazeteduvar.com.tr)