CHP İlçe Başkanlığından Kadıköy Halk Ziyareti

0
511

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, İlçe yöneticileri, İBB Meclis üyesi Melih Yıldız, CHP Grup Başkanvekili Süheyl Kırkıcı, Kadın ve Gençlik Kollları ile birlikte “GelirSEN, DüşünürSEN, SöylerSEN mahallemizin sorunlarını birlikte çözeriz. Her şey çok güzel olur.” sloganı ile düzenlediği Halk Toplantılarının ikincisini Kadıköy mahallesinde gerçekleştirdi.

CHP Silivri İlçe Başkanlığı bu akşam Halk Ziyaretleri programına Kadıköy Mahallesi ile devam etti. Ziyaretine esnaf ziyaretleri ile başlayan Başkan Esen ve partililer kadınlarla bir araya gelerek üretici, emekçi kadınların sorunları üzerine konuştu. Ardından köy kahvesinde hemşehrilerle bir araya gelerek mahallenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Esen, konuşmasında Silivri İlçe Başkanlığı olarak pandemi döneminde yapılan dezenfekte çalışmalarına, İBB’nin yürütmüş olduğu yardım kampanyasına, halk süt projesine ve fide desteğine yer verdi. Konuşmasında Halk süt projesine detaylı yer veren Başkan Esen, proje kapsamında aylık 750 ton Silivri ve Çatalca’dan süt tedariki yapıldığını ve bu tedarikten toplam aylık 3,5 milyon gelir sağlandığını ifade etti. Proje kapsamında ilçemizden 4 mahallemiz yararlanmaktadır.

TBMM’de İstanbul Milletvekilimiz Zeynel Emre tarafından Mart ayında teklifi verilen İSKİ su tarifesi ve İstanbul Milletvekilimiz Akif Hamzaçebi tarafından sunulan 2B arazi teklifleri üzerine hemşehrilerimizin yaşadığı sorunlara yönelik çalışmalardan bahsedildi.