Akgün Duru’nun Açıklamasının Ardından Volkan Yılmaz’dan Kamuoyu Duyurusu

0
868

Silivrispor Başkanı Akgün Duru’nun geçtiğimiz günlerde Facebook sayfasından yaptığı açıklamadan sonra Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz basın açıklaması yayınladı.

AKGÜN DURU’NUN AÇKLAMASI:

Çok kıymetli Silivrispor sevdalıları; BELEDİYE tarafından yaklaşık 1 ay kadar önce, Silivri’de ki bazı işletmeler gibi SİLİVRİSPOR Kulübümüze de otogarın tahliyesi ve borcun ödenmesi konusunda bir ihtarname gelmişti. Silivrispor normal bir işletme değildir!! Bu ilçenin en büyük markasıdır.. Bizzat ben Kulüp Başkanı Akgün Duru olarak avukatlar ile yaptığım görüşme sonrasında Silivrispor’un haklarını korumak ve aramak adına gerekli belgeleri ve itirazları hukuk yoluna başvurarak belediye başta olmak üzere gerekli mercilere sunmuş bulunmaktayız. SAYGILARIMLA.

Akgün Duru’nun bu açıklamasının ardındam Volkan Yılmaz Kamuoyu’na şu açıklamayı yaptı;

Değerli hemşehrilerim;
Bilindiği üzere Silivri’mizin çok önemli bir değeri olan Silivri Spor Kulübü’nün kongresi bu hafta sonu yapılacaktır.
Silivrispor Futbol Takımı’nın formasını terletmiş bir sporcu kimliğimle, Silivri’mizde sporun tüm alanlarını sahiplenmesi ve desteklenmesi için çalışacağıma dair sözümün varlığı herkesin malumudur.
Nitekim bunun en yakın örneği, göreve gelir gelmez öncülük ettiğimiz “Silivri Takımına Sahip Çık” kampanyasını başlatmamız olmasıdır. Silivri’deki başta Silivrispor olmak üzere bütün spor kulüpleri ve spor branşlarına şahsım ve belediyemiz tarafından sağlanan destekleri her yıl artarak devam ettireceğimi bir kez daha belirtmek isterim. Plan, proje ve çalışmalarımız böyleyken, belediyemizin spor faaliyetleri dışındaki bir takım iş ve işlemlerini Silivri Spor Kulübü kongresi ile ilişkilendirerek kamuoyuna aktarılmaya çalışılması doğru olmamasının yanında etik de değildir.
Şahsım ve belediyemiz, yapılacak Silivri Spor kongresinde delegelerin takdiriyle seçilecek yeni yönetimin Silivri’mize ve Silivrispor’a güzel hizmetler yapmasını temenni etmektedir. Silivri kamuoyu ve spor camiasının desteğini alarak seçilecek yeni yönetimi şimdiden tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

VOLKAN YILMAZ
Belediye Başkanı