“Silivri’ye DSP Bayrağı Dikilecek!”

0
376

Demokratik Sol Parti Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Zonguldak Bartın ve İlçeleri Derneği’nde hemşerileriyle buluştu.

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Zonguldak Bartık ve İlçeleri Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Programın açış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Celal Dangal, “Sayın başkanımıza bizleri ziyaret ettiği için öncelikle teşekkür ederim. Bilindiği üzere Zonguldaklıların kalbinde bir aslan yatar. O aslan bizim Karaoğlan dediğimiz rahmetli Bülent Ecevit’in partisi DSP’dir. İnşallah Silivri’de DSP adayı Selami başkanımız, Silivri’de DSP’yi şahlandıracaktır” dedi.
Efsane Başkan Selami Değirmenci’de Celal Dangal’a teşekkür ederek vatandaşlara projelerini ve neden aday olduğunu anlattı.
Değirmenci, “Eğer bize sahip çıkarsanız, biz de size sahip çıkarız. Sizlerden destek istiyoruz. Eğer bu yönetim anlayışının değişmesini istiyorsanız, karar sizin. Biz bu işi yaparız. DSP sizlerin de desteği ile o burçlara bayrağını dikecek” diyerek sözlerini noktalandırdı

Yorumlar

Yorum