65. Etap Girişimcilik Kursu Başladı

0
661

Silivri Belediyesi ve Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın ortaklaşa sürdürdüğü Uygulamalı Girişimcilik kursunun 65. Etap eğitimlerini de başladı.

Bugüne kadar yüzlerce kişiyi sertifika sahibi yaparak, KOSGEB’den hibe kredi almaları için fırsat yaratan Silivri Belediyesi ve Silivri Esnaf Odası’nın işbirliği çalışmalarını devam ediyor. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, Oda Başkanı Nuray Koçer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Girişimcilik Kursunu ziyaret ederek, kursiyerlere başarılar diledi.

KOÇER BAŞARILAR DİLEDİ
Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nuray Koçer, başarılar dileyerek: “65. Etabını yaptığımız girişimcilik kursunu, Sayın Belediye Başkanımız Özcan Işıklar’ın teşviki, yardımları ve işbirliği ile yapıyoruz. Sizlerin huzurunda kendisine teşekkür ediyorum. Katılımınızdan dolayı sizlere de teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

IŞIKLAR: “GİRİŞİMCİLİĞİN SONU YOK, SİLİVRİMİZ BUNA MÜSAİT”
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar gerçekleştirdiği konuşmada: “ Bu kursa katılan sayıları binlere ulaşan kursiyerimiz oldu. Oda başkanımıza hocamıza da konseptini değiştirelim dedik. Silivri’nin yeni, üniversitelerine, turizm sektörlerine, hizmet sektörlerine uyarlayalım. Girişimciliğin sonu yok, aklınızla, sizin hayalinizle sınırlı. Silivrimiz buna müsait. Odamızla beraber yaptığımız bu çalışmalarda görüyoruz ki bir şeyler öğrenirseniz, fırsatlara daha çok yaklaşıyorsunuz. Bizim ilçemiz fırsatlara açık bir yer. Betonla demirle yağmalatmazsak, alanlarımız, mekânlarımız daha çoğalacak. Yolun altında ve yolun üstünde iki ayrı merkez birçok işyeri ve mekân fırsatı olacak. Sizin girişimcilik düşüncelerinizle şehrin fiziki şartları birleştiğinde göreceksiniz çok daha güzel fırsatlar ortaya çıkacak. Bu fırsatlar için eksik olan bilgi birikimimizi de hocamızla bu kurslarda tamamlamış oluyoruz. Bütün imkânlarımızla bunları vermeye devam edeceğiz. Günün şartlarına göre gelişen meslekler, değişen ihtiyaçlarımıza göre bu kursları destekleyeceğiz. Sizlerin bir şeyler yapmayı, üretmeyi, iş ve imkân sağlama konusunda elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik. Daha fazlasını yapmak için zaman harcamaya da devam edeceğiz. Hayırlısı olsun, başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Yorum