Kuran Ayetleri ile Dalga Geçiyorlar!!!

0
1332

MC Nando e MC Luanzinho adlı İspanya da kurulmuş olan müzik grubu, İslam dini ile dalga geçecek hareketlerde bulunuyor. Biz müslümanların kutsal kitabı olan Kur’an-ı Kerim’de bulunan ayetlerden birini kendi şarkılarına arka fon yapan bu MC Nando e MC Luanzinho ispanyol grup bizim dinimiz ile dalga geçiyor.

MC Nando e MC Luanzinho adlı ispanyol müzik grubu Kur’an-ı Kerim de bulunan ayetlerden birini kendi müziklerinde arka plan olarak kullanmışlar. Kur’an-ı Kerim ile dalga geçerek biz müslümanlara karşı büyük bir hakaret eden bu ehl-i küf-ar grubu bizim dinimiz ve kitabımızla dalgageçerek kendilerini büyük sanıyorlar.

Bizim kitabımız olan Kur’an-ı Kerim ile dalga geçen bu ehl-i küf-ar kendilerince bizimle dalga geçtiklerini sanıyorlar. Bilmiyorlarki kendi kendilerini helak edecek hareketler yaptıklarını.

Kur’an-ı Kerim ve ayetleriyle dalga geçen bu ehl-i küf-ar grubunu, sosyal medya platformu olan You Tube’de müslüman kanallarda paylaşılıp şikayet edilip kaldırılmasına vesile olunuyor.

Bizde dinimiz İslama yapılan bu çirkin davranışın kaldırılması için bir yazı yazayım dedim. Unutmayalım ki bu ehl-i küf-ar biz müslümanları birbirimize düşürmeye çalışdıkları yetmiyormuş gibi kutsal kitabımız olan Kur’an-ı Kerime laf edip dalga geçiyorlar.

Ve işte kitabımız ile dalga geçilen o ehl-i küf-ar’ın çürkin müziği.

Ve bu dinimize yapılan bu çirkin saldırı için bu ehl-i küf-ar grubun orjinal şarkısının linki = https://www.youtube.com/watch?v=-gU3X…

Eğer müzikte ayet geçimiyor  diyorsanız arka fona biraz daha fazla dikkat edin.

 

 

Yorumlar

Yorum