ETA Bilgisayardan NSMTAL’ye Konferans…

0
1471

Silivri de bulunan Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (NSMTAL) Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencilerine ETA Bilgisayardan  ETA Muhasebe programı hakkında bilgi verildi. Necip Sarıbekir M.T.A.L’nin Facebook hesabından paylaşmış olduğu durumda ETA Bilgisayarın yapmış olduğu konferans hakkında paylaşımda bulundu.

Silivri de bulunan Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (NSMTAL) Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencilerine ETA Bilgisayardan  ETA Muhasebe programı hakkında bilgi verildi. Necip Sarıbekir M.T.A.L’nin Facebook hesabından paylaşmış olduğu durumda “ETA Bilgisayar yetkilileri tarafından Muhasebe sınıfı öğrencilerimize ETA Muhasebe programı hakkında bilgi verildi.”

Paylaşmış olduğu durumun devamında “Muhasebe programı hakkında bilgi verilirken sorulan sorulara doğru cevap veren öğrencilerimize hediye takdim edildi. ETA yetkilileri tarafından öğretmenlerimize katılım belgesi verildi.”

Katkılarından Dolayı ETA yetkilileri tarafından NSMTAL öğretmenlerine katılım belgesi verildi. NSMTAL Seminerin verilmesinde yardımcı olan Müdür Yardımcısı Burak Uzun’a ve Muhasebe-Finansman Bölümü alan öğretmenleri Serkan Özcan ve Alpaslan Uysaler’e teşekkür etti.

 

Yorumlar

Yorum