ÇUKUR YAKINDA SHOW TV’DE

0
1262

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son zamanların gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Ay Yapım imzalı, Show TV’nin merakla beklenen dizisi Çukur’un ilk tanıtımı You Tube’de Trend videoların başında geliyor. Sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan Çukur, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vuracak.

ÇARPICI TANITIM AFİŞİ DİKKATLERİ ÜSTÜNE ÇEKTİ!

Bu sezon ekranların en iddialı dizisi sıralamasında başta gelen Çukur’un ilk tanıtım afişi yayınlandı. Nefes kesen senaryosu ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Çukur; son dönemde dikkatleri üstüne toplayan Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’i beraber Çukur dizisinde göreceğiz. Koçovalı ailesinin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile deli dolu ve dik kafalı, yaşam enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sena rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin ilk tanıtım afişi merak uyandıran, çarpıcı görsel dili ile çok konuşulacak.

Yorumlar

Yorum